Trump – ostatnie starcie

  

Wydawało się, że z powodu olbrzymiej skali epidemii koronawirusa w USA (1,9 mln stwierdzonych przypadków zachorowań, ponad 109 tys. ofiar śmiertelnych) Donald Trump nie ma szans na reelekcję. Jednak z pomocą amerykańskiemu prezydentowi ruszyli jego skrajni przeciwnicy.

Protesty wywołane śmiercią George’a Floyda zostały wykorzystane przez skrajnie lewicowe bojówki do robienia zadymy i grabieży sklepów. A Amerykanie są bardzo wyczuleni na ataki na prywatną własność. Drobni sklepikarze czy restauratorzy są w stanie bronić swojego dorobku z narażeniem życia. Jeśli więc Donald Trump poradzi sobie z lewackimi zadymiarzami spod znaku Antify, urośnie w oczach wielu Amerykanów do pozycji bohatera. W ten sposób ci, którzy obecnego amerykańskiego prezydenta najbardziej nienawidzą, wyświadczą mu olbrzymią przysługę.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts