Brudne gry totalnych

  

Ta najkrótsza w historii kampania wyborcza będzie najbrutalniejszym plebiscytem. To, z czym mieliśmy do czynienia w ostatnich tygodniach, będzie wielokrotnie spotęgowane – będą mnożyły się fake newsy, a nim zostaną zdementowane, pojawią się nowe.

„Cyngle” totalnej opozycji, znani z paskudnych publikacji, czując zew krwi, rzucą się rozszarpywać przeciwnika. Najbrutalniej będzie, jak zwykle, w internecie, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Pojawią się trolle, boty i fejkowe konta. Już mamy przedsmak tego, co się będzie działo – wystarczy przypomnieć tzw. aferę maseczkową wykreowaną przez „Gazetę Wyborczą”, mec. Romana Giertycha i dziennikarza Wojciecha Cz.

Do wyborów będzie walenie na oślep – byleby zyskał kandydat promowany przez szeroko rozumiane środowisko Agory. Pojawią się przedziwne sojusze i informacje, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Piszę o tym nie po to, żeby kogoś straszyć, ale dlatego, że wszyscy musimy sobie uświadomić: opozycja wie, że rozgrywa się dla niej scenariusz „teraz albo nigdy” – jeśli przegra wybory, pozostanie ciamajdanem bez szans na zwycięstwo w najbliższych latach. Dlatego zrobi naprawdę wszystko, by mieć „swojego” prezydenta.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts