Zetrzeć mydło z oczu i do dzieła

  

Opozycji nic w Polsce od dawna nie wychodzi. Ale ciuciubabka z wyborami jak dotąd idzie im całkiem nieźle. Nikt tam już nie udaje, że gra toczy się o cokolwiek innego niż wygrana Rafała Trzaskowskiego. Zagrożenie koronawirusem?

Raptem przestało to opozycji spędzać sen z powiek. Senacka skrupulatność w rozpatrywaniu sejmowych ustaw? Okazało się, że i marszałek Tomasz Grodzki potrafi przyspieszyć. Nawet głosy o braku demokracji przycichły – na horyzoncie pojawiła się choćby szansa wygranych przez Rafała Trzaskowskiego wyborów. Czy to ciuciubabka, czy jednak gra w durnia? I ślepy by zauważył, że liberalnej opozycji po latach znów udała się sztuczka z mydleniem społeczeństwu oczu. Pandemia stworzyła po temu niezwykłą okazję – część wyborców poczuła się zdezorientowana. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Warto za to zebrać w punkty społeczno-gospodarczy dorobek ostatnich pięciu lat. I klarownie zacząć go polskim rodzinom przypominać. Łącznie z krytycznymi wypowiedziami pana Trzaskowskiego o 500+ i tym podobnymi.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts