Szumowski w klatce z tygrysem

  

Ataki na ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego stały się coraz bardziej brutalne. Przykładem jest wymierzona w niego skandaliczna kampania billboardowa, która okazała się… nielegalna.

Trudno nie spostrzec w tych działaniach niewidzialnej ręki osób działających na zlecenie koncernów farmaceutycznych, które stracą miliardy, jeśli powstanie w Polsce fabryka przetwarzająca osocze krwi. Dlatego dziwi brak jakichkolwiek symptomów wskazujących na objęcie ministra Szumowskiego ochroną kontrwywiadowczą. W obecnej sytuacji powinny pojawić się twarde sygnały, że takie działania są prowadzone. Decyzja o budowie fabryki to bowiem drażnienie tygrysa, gdy się jest zamkniętym wraz z nim w klatce. Szumowski zaryzykował. Wszedł do klatki i walczy dla dobra Polski. Trudno sobie wyobrazić, aby w przypadku porażki którykolwiek z jego następców kontynuował ten projekt.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts