Trzecia Osoba

  

Zdaje się, że groteskowy marszałek Senatu, ścigany widmem „zabójczych kopert” o zawartości coraz bardziej interesującej prokuraturę, postanowił przy okazji wyborów prezydenckich zyskać status osoby całkowicie nietykalnej dla organów ścigania.

Już nie trzeciej, ale pierwszej w państwie. Pytanie, czy się na tym zatrzyma, bo może za chwilę zacznie pretendować do rangi Trzeciej Osoby Trójcy Świętej, czyli Ducha Świętego, by zacząć nam głosić prawdy objawione, niepodlegające już żadnej możliwości polemiki. Urojenia sięgające tak daleko są groźne nie tylko dla zdezorientowanego kolejną woltą kopertowego marszałka opozycji, ale wręcz dla zachowania konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej. Najwyższa pora dogadać się z nietotalną częścią opozycji i odwołać marszałka Senatu, niech wraca do szpitala. Psychiatrycznego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts