Polska solidarna

  

27 maja Ministerstwo Rozwoju informowało, że w ramach tarczy antykryzysowej przedsiębiorcy otrzymali już 42 mld zł. To równowartość rocznego programu Rodzina 500+. A przecież to zaledwie jedna czwarta środków, które rząd chce przeznaczyć na ratowanie gospodarki.

Oczywiście, są też tacy, którzy jeszcze nie otrzymali pomocy. Ale jak pokazuje przykład Warszawy, za opóźnienia odpowiada najczęściej lokalna biurokracja. W stolicy złożono już ponad 100 tys. wniosków, ale urzędnicy Rafała Trzaskowskiego rozpatrzyli dotychczas mniej niż 20 tys. z nich. To ciekawy przyczynek do refleksji nad sprawnością urzędniczą tego kandydata na głowę państwa i trafności decyzji tych z prowadzących działalność gospodarczą, którzy go poparli w Warszawie. Poza stolicą na szczęście większość przedsiębiorców już doświadcza w praktyce, co to znaczy Polska solidarna.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts