XV Zjazd Klubów „GP” online

  

Zjazdy klubów „Gazety Polskiej” od 15 lat były wielkim świętem środowiska Strefy Wolnego Słowa. Dlatego mimo ograniczeń spowodowanych pandemią postanowiliśmy, że w tym roku spotkamy się ponownie, tylko w zmienionej formule. Spotkamy się online! To wielkie wyzwanie dla organizatorów, bo w Polsce i na świecie działa prawie 500 klubów „GP”.

Jednak damy radę w myśl słów prof. Sławomira Cenckiewicza, laureata nagrody Człowieka Roku Klubów „GP”: „Kluby »Gazety Polskiej« tworzą wyjątkowe w skali kraju środowisko – spiskowców wolności, mówiąc słowami wielkiego poety Zbigniewa Herberta z wiersza »17 września«”. Pamiętamy słowa prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który doceniając pracę klubowiczów, powiedział: „Jesteście oddziałem szturmowym armii, która ma maszerować do zwycięstwa”. Dlatego wspólnie zastanowimy się, jak sprostać wymaganiom, które stawia przed naszym środowiskiem otaczająca nas rzeczywistość. Jak powstrzymać ludzi, którzy pod płaszczykiem wzniosłych haseł chcą wprowadzić ustrój totalitarny, który w ubiegłym stuleciu spowodował śmierć milionów ludzi na całym świecie, i którzy chcą zniszczyć Polskę! O tym porozmawiamy z zaproszonymi na zjazd gośćmi.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts