Dzieci bardzo potrzebują wypoczynku

  

Najmłodsze dzieci dostały możliwość powrotu do szkoły. Za chwilę rząd uwolni nas od kolejnych ograniczeń, tymczasem wciąż nie ma jasności, jak będą wyglądały zorganizowane formy wypoczynku dla najmłodszych. Tegoroczne wakacje będą zupełnie inne niż dotychczas, a przecież zamknięte w czterech ścianach dzieci jak nigdy potrzebują wakacyjnego odpoczynku.

Minister Szumowski zapowiedział, że rząd da zielone światło dla obozów i kolonii dla dzieci, ale będą one obwarowane wieloma koniecznymi ograniczeniami. Z wytycznych GIS wynika, że na wyjazd będą mogły udać się tylko dzieci zdrowe, grupy będą zmniejszone, ograniczona będzie liczba dzieci przebywających w pokoju czy namiocie, do minimum zostaną też ograniczone wizyty członków rodziny. Wakacje tuż-tuż, dlatego rząd musi jak najszybciej podjąć decyzje, na które czekają rodzice i ich pociechy.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts