Z OSTATNIEJ CHWILI

Szef MON Mariusz Błaszczak podpisał umowę na dostarczenie Marynarce Wojennej kolejnych trzech niszczycieli min typu Kormoran II • • •

„Chaos w Polsce jedyną szansą opozycji”. Sakiewicz komentuje antypolski raport

Znaczenie antypolskiego raportu, który został zaprezentowany wczoraj, podczas dyskusji na temat praworządności, specjalnie dla Niezalezna.pl komentuje redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie", Tomasz Sakiewicz.

wiget/freeimages.com

Akcja w Parlamencie Europejskim jest nastawiona na maksymalną destabilizację państwa polskiego. W tej chwili już nie chodzi o walkę polityczną, tylko o wywołanie takiego chaosu, który uniemożliwi zarządzanie i spowoduje rozpad całego systemu prawnego i systemu władzy w Polsce.

Liczba błędów, bzdur, kłamstw, które znalazły się w tym raporcie, zupełnie kompromitujących, świadczących o braku znajomości choćby najistotniejszych artykułów konstytucji, na który się powołują, świadczy o tym, że mamy do czynienia z rodzajem furii politycznej. Jest ona atakiem politycznym, który ma wesprzeć tego typu taktykę opozycji czyli destabilizację Polski.

Nie byłoby tego typu ataków, a w każdym razie nie byłyby z tego poziomu i szybko by się spotkały z odpowiednią reakcją w Europie, gdyby nie współpraca części polityków opozycji. Uparli się oni, aby doprowadzić do maksymalnego chaosu, bo dla nich to jest jedyna droga przejęcia władzy.

 


Źródło: niezalezna.pl

Tomasz Sakiewicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo