PO oszukało Kosiniaka-Kamysza

  

Platforma Obywatelska zrobiła to, co zawsze, czyli oszukała własnych wyborców i w ostatniej chwili zmieniła kandydata w wyborach prezydenckich. Nie ma już „Prawdziwej Prezydent” Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, zastąpił ją Rafał Trzaskowski, włodarz miasta stołecznego.

Jak utrzymuje oficjalnie PO, ich kandydatka odeszła, bo nie osiągnęła wielkiego sukcesu. Jednak inne tłumaczenie, które wygłosiła Izabela Leszczyna, mówi, że zmiana to próba szukania mniej uczciwego kandydata. Zdobędzie on sobie większą sympatię wieprzy (z niemieckiego: „polnische Schweine”). Podchodząc jednak racjonalnie do tej kandydatury, to oczywiste, że Rafał Trzaskowski jest lepszym wyborem od „Prezydent z Ursusa”. Cokolwiek by bowiem mówić o prezydencie Warszawy, jest to jednak polityk z charyzmą i błyskiem, który nie boi się wyjść na scenę i tańczyć przed tłumem. Na dziś jest najlepszym kandydatem z opozycyjnej stawki. Wykształcony, znający języki, doświadczony w pracy ministerialnej i samorządowej przewyższa pod tym względem zarówno Władysława Kosiniaka-Kamysza, Szymona Hołownię, jak i Roberta Biedronia. To sprawia, że właśnie lider ludowców jest dziś chyba najbardziej oszukanym człowiekiem w Polsce. Idę o zakład, że przy Rafale Trzaskowskim jego poparcie natychmiast spadnie i ugruntuje się gdzieś w okolicach zwyczajowego dla PSL progu wyborczego. Podobna historia czeka Szymona Hołownię. Jednocześnie jednak Trzaskowski na połowę maja 2020 roku nie jest jeszcze kandydatem do zwycięstwa w wyborach prezydenckich. Polacy w większości nie chcą, aby ich dzieci uczyły się masturbacji na lekcjach, a tradycyjne wartości nadal są dla nich ważne. Trzaskowski to kandydat warszawki, oderwanej trochę od rzeczywistości, która gardzi innymi miastami w Polsce. Poparcie miast może jednak wystarczyć Trzaskowskiemu, by zająć drugie miejsce. A to sprawi, że Platforma utrzyma wymarzone przez siebie status quo. 
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts