Stało się!!!

  

Od emisji filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało” zarówno politycy, jak i komentatorzy mnożą wyrazy słusznego oburzenia zbrodniami popełnianymi na bezbronnych dzieciach i przemysłem wykorzystania nieletnich do zaspokajania chuci dewiantów. Istotnie, konieczne są nadzwyczajne i rzeczywiste działania państwa, w tym stanowcze czyny organów ścigania.

Rzeczywiste, w odróżnieniu od braku jakiegokolwiek faktycznego działania państwa w okresie, gdy Donald Tusk grzmiał o „kastracji pedofilów”. Obiecująca zdaje się zapowiedź utworzenia specjalnego zespołu prokuratorów mających zająć się gdańską „małą Sycylią” – miejmy nadzieję, że w jego składzie znajdzie się ktoś o formacie Eliota Nessa. Jednak prawdziwym lekarstwem na tę dżumę XXI w. byłoby przemyślenie fundamentów naszej wspólnoty. Jeżeli bowiem dla wielu szczęście sprowadza się do przyjemności, a na dodatek nawet wózków widłowych nie da się sprzedać bez „gołej baby” w reklamie, to zdaje się, że skutek w postaci takich świńskich zatok jest nieunikniony. Z kolei jedynym antidotum na rosnące zepsucie jest rodzina, gdzie każde dziecko powinno znajdować pomoc i zrozumienie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts