Kampania totalsów

  

Odkąd Rafał Trzaskowski zastąpił kandydatkę Koalicji Obywatelskiej Małgorzatę Kidawę-Błońską w wyborach prezydenckich, członkowie klubów „Gazety Polskiej” przesyłają nam zdjęcia zniszczonych banerów prezydenta Andrzeja Dudy i rozwieszonych Rafała Trzaskowskiego. To, że kampania prezydencka Trzaskowskiego była od dawna przygotowywana, jest już dla wszystkich jasne.

Pomijając fakt łamania prawa, ponieważ nie została jeszcze wskazana nowa data wyborów, a dopiero wówczas kandydat może prowadzić kampanię, niszczenie banerów innych kandydatów świadczy o tym, jak owa zbliżająca się kampania będzie wyglądała. Od pierwszego wystąpienia Rafała Trzaskowskiego stało się jasne, że walka będzie brutalna, a nowy kandydat nie będzie przebierał w środkach, żeby zadowolić swoich zwolenników. Jego pierwsze wystąpienia nacechowane butą i agresją oraz pokazywanie się w towarzystwie Sławomira Nitrasa czy Krzysztofa Brejzy dają obraz tego, co nas czeka w najbliższych dniach. Zwolennikom PO należy przypomnieć, że materiały wyborcze są objęte ochroną prawną, a ich niszczenie, w zależności od wartości szkody, jest traktowane jako wykroczenie lub przestępstwo.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts