Nieudolność i ignorancja

  

Rafał Trzaskowski rozpoczyna właśnie zwężanie jednej z głównych arterii stolicy – w imię walki z kierowcami. Elektorat, który go wybrał, już płaci za tę decyzję horrendalnymi podwyżkami opłat za wywóz śmieci, spodziewa się też droższego parkowania.

Trzaskowskiemu udało się nie spełnić 55 z 59 obietnic wyborczych i zademonstrować kompletną nieudolność w rządzeniu miastem. Najbardziej widoczne było to podczas awarii oczyszczalni Czajka. Najpierw ukrywał informację o niej, potem jego jedynym pomysłem było zrzucanie szamba do Wisły. Dopiero rząd przyszedł stolicy z pomocą. Nieudolność i ignorancja – to właściwe hasła Trzaskowskiego. Warszawiacy wciąż czekają na zaświadczenia o możliwości przekształcenia użytkowania wieczystego we własność, a władze miasta nadal łupią ich wysokimi opłatami. Teraz Trzaskowski nie umie zorganizować szybkiego rozpatrywania wniosków o mikropożyczki, gdy w innych miastach przedsiębiorcy już dostali pieniądze. Tłumaczy się, że… w Warszawie jest dużo firm. W tej sytuacji tylko agresja odwracająca uwagę od jego nieudolności i front propagandowy mediów systemu III RP może dawać mu jakiekolwiek szanse na wyprzedzenie innych konkurentów z opozycji.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts