PLL LOT wznawiają przeloty krajowe

Od 1 czerwca br. Polskie Linie Lotnicze LOT wznawiają loty pasażerskie - na razie niektóre krajowe - poinformował dziś przewoźnik. Możliwe będą przeloty m.in. z Warszawy do Gdańska, Krakowa i Poznania.

zdjęcie ilustracyjne / pkozmin CC0

"Obserwując rozwój sytuacji na międzynarodowym rynku lotniczym, podjęliśmy decyzję o stopniowym przywracaniu połączeń pasażerskich, zawieszonych w połowie marca br. Nasz plan obejmuje kilka etapów rozłożonych w czasie najbliższych miesięcy i jest ściśle uzależniony od bieżącej sytuacji epidemicznej w Polsce oraz na świecie"

- czytamy na stronie polskiego przewoźnika.

Jak poinformowano, od 1 czerwca pasażerowie będą mogli skorzystać z połączeń krajowych realizowanych na osiem lotnisk. Będą to loty: do trzech razy dziennie na trasie Warszawa-Gdańsk; do dwóch razy dziennie z Warszawy do Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry oraz raz dziennie z Krakowa do Gdańska.

Nowa siatka połączeń obejmuje około 30 lotów każdego dnia, w godzinach uwzględniających zarówno potrzeby klientów biznesowych, jak i ruch turystyczny - dodano.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#LOT

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo