Przyszedł czas pożegnania z hitowym serialem Netflixa. W mediach społecznościowych zamieszczono wideo z informacją, że premiera finałowego - czwartego sezonu "13 powodów", będzie miała miejsce 5 czerwca. 

Zanim jednak pomachamy głównym bohaterom na pożegnanie zobaczymy, jak stawiają czoła demonom z przeszłości i podejmują trudne decyzje, które zaważą na ich dalszym życiu. W serialu zobaczymy prawie całą dotychczasową obsadę.

W opublikowanym przez twórców wideo widzimy, jak cała ekipa po raz ostatni zebrała się przy stole, by przeczytać ostatnie kwestie finałowego odcinka. 

Nie jest to jednak oficjalny zwiastun finałowego sezonu serialu. Na ten przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać.


Opis serialu:

Serial oryginalny Netflix „13 powodów”, na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Jaya Ashera, opowiada historię Claya Jensena (Dylan Minnette), który pewnego dnia po powrocie ze szkoły znajduje przed drzwiami swojego domu tajemniczą paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah Baker, jego koleżankę z klasy i szkolną miłość, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. W nagraniach Hannah zdradza trzynaście powodów, dla których postanowiła odebrać sobie życie. Czy Clay jest jednym z nich?