Hazard w internecie pod lupę

  

Epidemia koronawirusa pociągnęła za sobą gigantyczne wydatki na wsparcie dla poszkodowanych przedsiębiorców. To duże obciążenie dla budżetu państwa, dlatego ważne, aby służby finansowe skuteczniej walczyły teraz z szarą strefą, w tym z nielegalnym hazardem w sieci.

Jak grzyby po deszczu wyrastają strony internetowe z e-kasynami lub innymi grami łamiącymi ustawę hazardową. Niektórzy ich właściciele starają się legalizować swoje działania w Polsce, tworząc i prowadząc spółki na pierwszy rzut oka niezamieszane w żaden przekręt. Tymczasem na takim procederze skarb państwa traci miliony. A każda złotówka jest dziś na wagę złota. Służby finansowe powinny przyłożyć się do analizy tego zjawiska i skuteczniej walczyć z nielegalnym hazardem w internecie.


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts