Debata bez debaty

  

Debata wszystkich kandydatów, w tym tak egzotycznych jak Stanisław Żółtek czy Paweł Tanajno, kontra idea spotkania najbardziej liczących się kandydatów w wyścigu wyborczym – TVP wybrała wariant pierwszy. Niestety pomysł nie do końca się sprawdził.

Publiczny nadawca chciał udzielić głosu wszystkim kandydatom, ale niektórych ta rola wyraźnie przerosła. Debata bez prawa zadawania sobie nawzajem pytań czy riposty traci jeden z fundamentalnych walorów. Do tego nieodpowiadanie części uczestników na pytania, ataki personalne głównie w kierunku urzędującego prezydenta psuły wrażenie. Na szczęście główni gracze byli w dużym stopniu merytoryczni, Andrzej Duda nie dał się sprowokować, dobrze wypadli też Krzysztof Bosak i Szymon Hołownia. Prezydencki wyścig rusza od nowa, może warto zmienić formułę prezentowania kandydatów społeczeństwu, bo ta niewiele wnosi.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts