Grafika przedstawia małego chłopca klęczącego przy koszu na śmieci ubranego w ogrodniczki oraz krótką koszulkę. Dziecko odrzuciło figurki Spidermana i Batmana na rzecz nowego ulubionego bohatera akcji - pielęgniarki NHS (brytyjskiej służby zdrowia).

Ramię pielęgniarki jest wyciągnięte tak jak u Supermana podczas misji. Ma ona na sobie maskę, pelerynę pielęgniarki i fartuch z godłem Czerwonego Krzyża (jedyny element koloru czerwonego na zdjęciu).

Artysta zostawił także notatkę dla pracowników szpitala, która brzmi: „Dzięki za wszystko, co robicie. Mam nadzieję, że to trochę rozjaśni to miejsce, nawet jeśli jest tylko czarno-białe”.

Obraz pozostanie w Southampton General Hospital do jesieni, kiedy to zostanie wystawiony na aukcji w celu zebrania pieniędzy na NHS.

Paula Head, CEO University Hospital Southampton NHS Foundation Trust powiedziała: „Na naszą rodzinę szpitalną bezpośrednio wpłynęła tragiczna strata bardzo kochanych i szanowanych członków personelu i przyjaciół”. „Fakt, że Banksy wybrał nas do uznania wyjątkowego wkładu, jaki wszyscy w NHS wnoszą w niespotykanych czasach, jest ogromnym zaszczytem”.

„Będzie to bardzo cenione przez wszystkich w szpitalu, ponieważ ludzie będą mieli chwilę w swoim zapracowanym życiu, aby zatrzymać się, zastanowić i docenić to dzieło sztuki. Bez wątpienia będzie to również ogromny wzrost morale dla każdego, kto pracuje i opiekuje się pacjentami w naszym szpitalu”.
Grafika Banksy'ego jest teraz dostępne dla personelu i pacjentów na poziomie C Southampton General.