Czarny PR przeciwko rządowej apce

  

Służby specjalne alarmują, że w mediach społecznościowych trwa kampania mająca zdyskredytować opracowaną przez Ministerstwo Cyfryzacji aplikację ProteGo Safe.

To program mający pomóc w ograniczeniu tempa rozprzestrzeniania się koronawirusa poprzez samokontrolę stanu zdrowia oraz informacje o napotkanych urządzeniach, a także o napotkanych chorych. Tymczasem w sieci pojawiło się wiele nieprawdziwych informacji mających zniechęcić do korzystania z programu. Głównymi argumentami są: rzekoma inwigilacja przez rząd użytkowników ProteGo Safe oraz konieczność posiadania aplikacji przez osoby, które w galeriach handlowych nie chcą stać w długich kolejkach. To jednak mity i element czarnego PR. Cała sprawa doskonale pokazuje, jak skutecznie za pomocą mediów społecznościowych można przeprowadzić kampanię dyskredytującą dobre dla Polski rozwiązania.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts