Pałac wart jest łez wrażliwca

  

Trudno odmawiać komukolwiek prawa do wyrażania emocji na swój sposób, ale gdy czyni to publicznie kandydat na prezydenta w spocie wyborczym, do tego popłakuje nad konstytucją, należy zapytać o sens sceny niczym z taniego melodramatu. Niektórzy mówią o chęci zwrócenia na siebie uwagi, inni podkreślają niestabilność emocjonalną kandydata, jeszcze inni wzruszają się jego wzruszeniem.

Hołownia chce wykreować się na człowieka szczerego, autentycznego, czyli bliskiego zwykłemu człowiekowi. Abstrahując od jego zdolności aktorskich, trzeba przyznać, że udało mu się osiągnąć efekt, na który liczył, bo w istocie na kilka dni przykuł uwagę opinii publicznej niekonwencjonalnym zachowaniem. Były prezenter zwietrzył szansę na wejście do drugiej tury, w której wcale nie musi być bez szans. Czy Polacy nabiorą się na wizerunek zatroskanego o ojczyznę wrażliwca?

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts