Tusk na Twitterze przytacza pewien "dowcip" o demokracji na Białorusi. "Bardzo śmieszne"

Były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk jest w ostatnim czasie szczególnie aktywny w mediach społecznościowych, publikując wpisy odnoszące się do bieżących spraw politycznych. Dziś, Tusk podzielił się na Twitterze "dowcipem" o "demokracji na Białorusi". Internauci odpowiedzieli, że znają lepszy dowcip.

Donald Tusk
fot. Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej w ostatnich tygodniach jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie zamieszcza wpisy mające być komentarzem do bieżących spraw politycznych. W każdym z nich w mniej lub bardziej zawoalowany sposób stara się "wbić szpilkę" obecnie rządzącym w Polsce.

Dzisiaj Tusk postanowił podzielić się "dowcipem".

Internauci szybko zaznaczyli, że znają lepszy dowcip.

Ustawą ws. głosowania korespondencyjnego Senat zajmie się na rozpoczynającym się we wtorek dwudniowym posiedzeniu. Jeśli senatorowie zgłoszą poprawki lub wniosek o odrzucenie w całości ustawy, stanowisko Senatu trafi do Sejmu. Do odrzucenia ewentualnego sprzeciwu lub poprawek Senatu wymagana jest bezwzględna większość głosów - o jeden głos więcej niż wszystkich pozostałych głosów (przeciw i wstrzymujących się). Obecnie klub PiS liczy 235 posłów, spośród których 18 to posłowie koalicyjnego Porozumienia, którego lider Jarosław Gowin uważa, że tegoroczne wybory prezydenckie nie mogą odbyć się 10 maja.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Donald Tusk #wybory prezydenckie

maa
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo