Dzięki aplikacji zatrzymano dilerów. Posiadali amfetaminę i marihuanę

Dwóch mężczyzn, którzy posiadali amfetaminę, zatrzymali policjanci z Garwolina (Mazowieckie). Mieszkańcy Pilawy wpadli dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, na której można zaznaczać np. miejsca, gdzie dochodzi do sprzedaży narkotyków, a także do innych przestępstw.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com / @arembowski

Jak poinformował w poniedziałek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie asp. szt. Marek Kapusta, w czwartek mundurowi sprawdzili lokalizację, która w aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa została wskazana jako miejsce, gdzie może dochodzić do sprzedaży i zażywania narkotyków.

Dzielnicowi wylegitymowali dwóch mężczyzn, którzy przebywali w aucie i na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Okazało się, że 31- i 32-latek mieli przy sobie amfetaminę

- przekazał rzecznik. Dodał, że dodatkowo w domu 32-latka znaleziono ponad 400 gramów marihuany i amfetaminę. Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

 

Źródło: niezalezna.pl, PAP

#marihuana #amfetamina #Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa #zatrzymanie dilerów #policja #dilerzy #narkotyki #Garwolin

tm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo