Podczas izolacji najczęściej oglądamy... widok z okna. Ale niektórych można pozazdrościć!

View from my window / facebook.com

Popularna na Facebooku grupa "View from my window" (widok z mojego okna), w czasie epidemii przeżywa prawdziwy boom. Gdy zmuszeni jesteśmy do izolacji w swoich domach, widok z okna to niestety jedyny, jaki możemy obecnie podziwiać. Okazuje się, że dla niektórych nie jest to wcale taka najgorsza opcja.

"View from my window" to grupa na Facebooku, na której ludzie z różnych zakątków świata publikują zdjęcia tego, co widzą ze swojego okna. Najczęściej można zobaczyć na nich mniejsze i większe ogrody lub podwórka. Są jednak takie widoki, których można śmiało pozazdrościć.

W czasie epidemii grupa stała się szczególnie popularna, ponieważ teraz mamy czas i możliwość, żeby docenić to, co znajduje się za naszymi oknami. Zebraliśmy kilka godnych uwagi zdjęć - niektóre z nich naprawdę zapierają dech w piersi.

Więcej tych pięknych - i mniej pięknych też - widoków do obejrzenia na profilu View from my window.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts