Andrzej Duda podkreślił, że nigdy nie podpisze ustawy, o której ludzie będą mówili, że to złe i szkodliwe rozwiązanie dla Polaków.

Mogę wszystkim Polakom obiecać, że jeżeli dana mi będzie druga kadencja, obdarzycie mnie ponownie zaufaniem, to będę tą politykę kontynuował, odpowiedzialnego budowania Rzeczpospolitej, silnej i sprawiedliwej, uczciwej, w której nie ma nieusprawiedliwionych zysków osiąganych przez jakieś elity, w której wszyscy są wobec prawa równi, w której obywatel mam nadzieję, że nie będzie musiał narzekać, że jest niesprawiedliwie traktowany przez sądy

– powiedział.

Zaapelował o udział w wyborach.

W najbliższym czasie będziecie Państwo mieli możliwość  rozliczenia mnie z mojej odpowiedzialności za ostatnie pięć lat, proszę byście to zrobili. Proszę, abyście Państwo wzięli udział w wyborach, abyście oddali głos i okazali i mi wsparcie, bo ja chcę kontynuować to, co robiłem do tej pory, ale z pokorą poddam się Państwa ocenie. Dziękuję za dzisiejsze spotkanie. Wierzę, że jesteśmy silnym narodem, który buduje szczęśliwą Polskę – mówił.

"Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy. Wyjdziemy z tego kryzysu, przejdziemy to, będziemy mocniejsi"

– dodał.