Sposób na izolacyjną nudę? Ci ludzie odtwarzają słynne obrazy

Quearteencasa / facebook.com

Izolację można spędzić na różne sposoby - oglądając filmy i seriale, czytając książki, czy układając puzzle. Można również... udawać słynny obraz. Ta grupa na Facebooku przypadnie do gustu szczególnie tym, którzy tęsknią za zwiedzaniem muzeów i galerii.

Hiszpania to jedno z najbardziej dotkniętych przez epidemię koronawirusa państw. W związku z tym obywatele tego kraju szczególnie muszą przestrzegać zasad kwarantanny. Na szczęście wielu Hiszpanów, zamiast załamywać się i trwonić cenny czas, starają się go spędzać kreatywnie.

Na Facebooku założyli więc profil o nazwie "Quearteencasa", na którym udostępniają zdjęcia odtworzonych przez siebie najsłynniejszych dzieł wybitnych malarzy. 

W opisie grupy poinformowano, że wszystko co trzeba zrobić, to wybrać obraz i odtworzyć go przy pomocy... wszystkiego co akurat mamy pod ręką. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Facebook.com,

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts