Avio Interiors już raz zszokowało świat lotniczy, prezentując w sierpniu 2019 roku samolot wyposażony w same miejsca stojące. Wygodnej podróży stojąc służyć miały wyprodukowane przez firmę.. no właśnie, co? Nie były to na pewno klasyczne fotele, które produkuje firma. Najlepiej zresztą samemu zobaczyć:

Teraz włoscy projektanci postanowili spróbować kolejny raz wystartować z czymś nietypowym, odpowiadając na pytanie - jak w czasie epidemii zapewnić bezpieczny transport samolotem. Powstały mniej lub bardziej kontrowersyjne propozycje.

Zdjęcia pochodzą ze strony producenta, który zapewnił sobie tym pomysłem niezłą reklamę, bo jego nazwa pojawiła się w mediach na całym świecie, od rodzimych Włoch, przez Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, aż do krajów arabskich. 

Można się więc uśmiechać i śmiać, ale przynajmniej ze strony marketingowej, są oni już zwycięzcami. Tak samo jak projektanci pleksiglasowych kabin na plażę, czy przedziałek do restauracji. Nie wiadomo, czy wejdą one do użytku, ale włoski rząd opracowuje obecnie metodologię korzystania z plaż, dającą możliwość oddzielenia poszczególnych grup plażowiczów od siebie. Kabiny i czasowe rezerwacje są jednym z wariantów branych pod uwagę.