Anthony Joshua chce walki z Adamem Kownackim. Polak znalazł się na liście bokserskiego mistrza świata

Anthony Joshua chce walczyć z Adamem Kownackim. Bokserski mistrz świata wagi ciężkiej ujawnił listę sześciu rywali z którymi chciałby się zmierzyć przed zakończeniem kariery. Polak znalazł się na niej w doborowym towarzystwie wraz z Tysonem Furym i Deontayem Wilderem.

facebook.com/anthonyjoshuaboxer/

Adam Kownacki długo pozostawał niepokonany na zawodowych ringach. W marcu Polak sensacyjnie przegrał jednak przez techniczny nokaut w czwartej rundzie. Pogromcą Kownackiego okazał się mało znany Robert Helenius. Pomimo tej porażki Anthony Joshua wymienił "Babyface'a" jako pięściarza z którym chciałby stoczyć pojedynek przed zakończeniem kariery.

Mistrz świata w wywiadzie ze Sky Sports wskazał sześciu rywali z którymi chce skrzyżować rękawice. Oprócz Kownackiego na liście znaleźli się Tyson Fury, Deontay Wilder, Luis Ortiz, Jarrel Miller oraz Ołeksandr Usyk. Co ciekawe Brytyjczyk nie wymienił Kubrata Puleva z którym miał się zmierzyć już w czerwcu w obowiązkowej obronie tytułu. Walka została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Adam Kownacki znalazł się na liście mistrza świata

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Adam Kownacki #Anthony Joshua #boks

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo