Scheuring-Wielgus walka z epidemią

  

W internecie pojawił się kuriozalny wpis posłanki Joanny Scheuring-Wielgus: „Wysyłajcie do nas info o błędach władzy”. To niemal kwintesencja walki totalnej opozycji z epidemią koronawirusa. Szukanie haków na tych, którzy z zarazą realnie walczą, i skupianie się na ich błędach.

Pomysł poparł poseł Krzysztof Śmiszek. Ma nawet z tego powstać jakaś biała księga. Tymczasem mam okazję obserwować działania w dziedzinie walki z pandemią kilku rządów zachodnich. Polskie władze może nie są liderem, ale są z pewnością w czołówce krajów, w których decyzje podejmowano z pewnym wyprzedzeniem i realnie. Zarzuty zgłaszane i wyolbrzymiane przez opozycję w moim kraju gdzie indziej można by potęgować. Gdyby jednak polityk opozycji w tamtych krajach zamieścił ogłoszenie w stylu Scheuring-Wielgus i Śmiszka, byłby wyśmiany i właściwie skończony.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts