Odpowiedź na kłamstwa Libickiego

Portal Niezależna.pl otrzymał dzisiaj oświadczenie Bartłomieja Misiewicza, szefa Biura Zespołu Parlamentarnego ds.

Portal Niezależna.pl otrzymał dzisiaj oświadczenie Bartłomieja Misiewicza, szefa Biura Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M, w związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez senatora Platformy Obywatelskiej Jana Filipa Libickiego.

W związku z nieprawdziwymi informacjami zawartymi w dniu dzisiejszym na portalu „Onet.pl” oraz z wpisem na blogu Senatora PO Jana Filipa Libickiego uprzejmie informuję:

1. W dniu 10 sierpnia br. na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154M  z 10 kwietnia 2010r. miała miejsce prezentacja raportu z dwu i pół letniej działalności prac Zespołu, pt. „28 miesięcy po Smoleńsku”, a 20 sygnalnych egzemplarzy mogliśmy dostarczyć członkom Zespołu i mediom dzięki bezinteresownej decyzji Wydawnictwa Rejtan.

2. Ww. Raport do dnia dzisiejszego jest uzupełniany i trwają nad nim prace redakcyjne. Nie ma go więc na stronie internetowej, ani żadne wydawnictwo nie uzyskało zgody na jego publikację. Wciąż mamy nadzieję, że zrobi to Wydawnictwo Sejmu RP, które niestety poprzednio odmówiło wydania Białej Księgi Smoleńskiej Tragedii, dlatego Zespół Parlamentarny rozmawia wstępnie z różnymi wydawcami. Kłamstwa Onetu i pana Libickiego traktuję jako próbę zablokowania Polakom dostępu do prawdziwej informacji na temat Tragedii Smoleńskiej i Zespół zastrzega możliwość wyciągnięcia konsekwencji prawnych.


Z wyrazami szacunku
Bartłomiej Misiewicz


 


Źródło:

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo