Jose Mourinho i jego piłkarze ćwiczą w parku, a Tottenham przywołuje ich do porządku

Klub angielskiej Premier League Tottenham Hotspur wezwał swoich piłkarzy, aby przestrzegali wytycznych rządu dotyczących zachowania odpowiednich odległości między sobą w czasie pandemii koronawirusa. Kilku członków drużyny, w tym trener Jose Mourinho, ćwiczyło ostatnio w londyńskim parku.

Jose Mourinho
premierleague.com

Mourinho został sfotografowany podczas sesji treningowej na świeżym powietrzu - w parku Hadley Common - z pomocnikiem Tottenhamu Tanguy Ndombele, pomimo rządowych wytycznych dla osób pozostających w domu z powodu pandemii COVID-19. Również obrońcy londyńskiej drużyny Davinson Sanchez i Ryan Sessegnon zostali sfilmowani przez przechodniów, gdy biegli razem przez park.

Jose Mourinho trenuje ze swoimi piłkarzami w parku niespecjalnie przejmując się pandemią i zaleceniami brytyjskiego rządu

Wszystkim naszym graczom przypomniano o przestrzeganiu zasad dotyczących odpowiedniego dystansu podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu. Będziemy nadal wzmacniać ten przekaz

- poinformowało biuro prasowe klubu.

Rywalizacja w Premier League z powodu pandemii koronawirusa została wstrzymana 11 marca, a brytyjski rząd poprosił społeczeństwo o pozostanie w domach, aby spowolnić rozprzestrzenianie się wirusa.

Przerwa w rozgrywkach piłkarskich miała potrwać do końca kwietnia, ale niedawno Premier League zdecydowała, że ten okres zostanie przedłużony do odwołania. Sezon 2019/20 ma ponownie ruszyć dopiero wówczas, gdy będzie to "bezpieczne i właściwe".

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Premier League #Jose Mourinho #koronawirus #Tottanham Hotspur

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo