Twoja twarz brzmi ponuro…

  

Gdy się słucha reakcji liderów opozycyjnych na propozycje przeprowadzenia wyborów prezydenckich korespondencyjnie czy też nawet kompromisowego/kontrowersyjnego pomysłu Jarosława Gowina o przedłużeniu kadencji obecnego prezydenta na rok lub dwa, ma się wrażenie, że ze wszech miar starają się uzasadnić miano partii antypolskich, które im się zgodnie z definicją księcia Czartoryskiego należy.

Wściekły ryk i rytualne zawodzenie o łamaniu praworządności, zwłaszcza w wykonaniu obecnego lidera PO Borysa Budki, kojarzy się z osobnikiem, którego on sam coraz bardziej przypomina, namiestnikiem komunistycznej Polski Władysławem Gomułką: „Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy!”. Imitatorzy „Gnoma”, którzy władzę utracili z woli ludu, odgrywają spektakl znacznie gorszy niż aktorzy w programie rozrywkowym TVN, którego nazwę sparafrazowałem w tytule.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts