Czy Owsiak odwoła Pol’and’Rock Festival? 

  

W ostatnim czasie środowiska lewicowo-liberalne szczególnie zainteresowane są tym, ilu wiernych gromadzi się na mszach świętych i nabożeństwach w rzymskokatolickich kościołach.

Jak rozumiem – im prędzej, tym lepiej – konsekwentnie wystąpią również z apelem do Jerzego Owsiaka, by odwołał Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) w 2020 r. Przesłanki są mocne: nawet jeśli pandemia ulegnie wyhamowaniu, tego typu impreza to potężne ognisko nowych, potencjalnych zakażeń. W sierpniu 2019 r. na festiwalu – według Jerzego Owsiaka – bawiło się 750 tys. osób. Ma on zatem świadomość masowości swojej imprezy. Biohazard na Przystanku Woodstock to w tej sytuacji pewnik. I nie mówię o amerykańskim zespole hardcorowym, lecz biologicznym i epidemicznym ryzyku. Tego nie da się zbyć hasłem: róbta, co chceta.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts