Co może pójść nie tak na kwarantannie z dzieckiem? Wszystko! Te zdjęcia są na to dowodem

/ kenzmunson

Szkoły są zamknięte, wielu dorosłych jest zmuszonych do pracy w domu, a dzieci nie można odesłać do dziadków. Jesteśmy więc zdani na 24 godziny dziennie z naszymi pociechami - do odwołania! Co może się wydarzyć w tym czasie? Dosłownie wszystko!

Zebraliśmy kilka zdjęć zamieszczonych w sieci przez rodziców małych aniołków, które nieco narozrabiały. Są też fotografie, na których widzimy jak w praktyce wygląda "home office".

Żeby była jasność, nie tylko dla rodziców to trudny czas. Candice Hunter Kennedy zamieściła na Facebooku fragment dziennika swojego syna, w którym chłopiec pisze o tym, jak przebiega domowe nauczanie. Opis dotyczy pierwszego dnia w domu.

Nie jest dobrze. Mama się stresuje. Ona naprawdę jest zmieszana. Zrobiliśmy sobie przerwę, żeby mama mogła sobie to przemyśleć. I mówię wam - nie jest dobrze!

- napisał Ben.

Niektórzy, żeby zająć czymś swoje dzieci wymyślają zabawę w sklep, inni każą im walczyć z nudą rozkręcając laptopa. Możliwości jest wiele!

 Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts