Opozycja nie wytrzyma

  

Trudne czasy nastały. To taki moment, że głupi powinien się nie odzywać w ogóle, a już na pewno nie starać się za wszelką cenę udawać mądrego. W oczywisty sposób więc taka sytuacja utrudnia działania opozycji w Polsce. Ponieważ jednak rząd zrobił wszystko, co trzeba, opozycja musi próbować narzucać własną narrację.

Stąd też nieprzebadany i siedzący w Brukseli na kwarantannie Donald Tusk przekonuje, że w Polsce trzeba testować na potęgę każdego, kto się zgłosi, a Małgorzata Kidawa-Błońska przekonuje, że trzeba nakupować „inspiratorów”. Trzeba również na siłę znaleźć sposób na to, żeby się odróżnić od PiS. Na razie Borysowi Budce i współpracownikom się nie udaje, co z pewnością będzie pogłębiało frustrację. Siedząc na kanapach w swoich domach i śledząc politykę na swoich płaskich telewizorach, muszą cię czuć jak dzieci liżące lody przez szybę. A ja tylko czekam, aż zaczną biadolić o zamachu stanu na wolność Polaków. Lecz my wytrzymajmy tę dziecinadę. Oni żyją z atencji i robienia zamieszania. Choćby nie miało to żadnego sensu, będą się sprzeciwiać. My rozsądnie musimy to wytrzymać. Zostańmy w domu. To tak niewiele, a może uchronić nas przed katastrofą.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts