Wieniawa pomoże w walce z koronawirusem. Jak? "Czas zrobić porządek w tej garderobie"!

/ facebook.com/juliawieniawieniawa/

  

- Czas zrobić porządek w tej garderobie. Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję - są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę - i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (...) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie - powiedziała Julia Wieniawa na InstaStories.

Anna i Robert Lewandowscy poinformowali, że przekazują milion euro na walkę z koronawirusem. 

Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem

- poinformowała para na Instagramie Roberta Lewandowskiego.

Projektantka Ewa Minge natomiast ogłosiła na Instagramie, że udało jej się pozyskać specjalny materiał do produkcji maseczek medycznych. W jej szwalni trwa właśnie produkcja maseczek, które trafią do szpitali za darmo.

Nie szukamy w tej tragedii jak zarobić na brakach i jak wpakować swoje kieszenie do źródełka

- napisała projektantka.

Do akcji pomocowej dołącza się także Julia Wieniawa, która ogłosiła, że... sprzeda swoje ubrania. Fani są zachwyceni!

Czas zrobić porządek w tej garderobie. Pozbędę się wszystkich rzeczy, których już nie potrzebuję - są za małe, za duże, albo po prostu ich nie noszę - i dam Wam możliwość je ode mnie kupić. (...) Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która, jak wiecie, potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie

 - powiedziała Wieniawa na InstaStories.Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


NOWY RAPORT o koronawirusie w Polsce. Resort zdrowia publikuje statystyki

grafika / @MZ_GOV_PL

  

Liczba osób hospitalizowanych z powodu koronawirusa wynosi 1 879; objętych kwarantanną jest 100 215 osób; do kwarantanny po powrocie do kraju jest zgłoszonych 169 092; nadzorem sanitarno-epidemiologicznym objętych jest 52 612 osób - podało w niedzielę wieczorem Ministerstwo Zdrowia.

Zgodnie przekazanymi wcześniej w niedzielę przez resort zdrowia danymi testy laboratoryjne potwierdziły 54 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, w sumie zakażenie wykryto u 1771 osób. Z powodu koronawirusa zmarła 20. osoba - 82-letni pacjent szpitala w Raciborzu, który miał choroby współistniejące.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts