Jose Mourinho został wolontariuszem. Słynny trener rozdaje żywność osobom starszym

Słynny trener piłkarzy Tottenhamu Hotspur Jose Mourinho aktywnie uczestniczy w Londynie w walce ze skutkami rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Portugalczyk jako wolontariusz pomaga przygotowywać i dystrybuować żywność osobom starszym poddanym kwarantannie.

joshjdss / CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)

Jestem tu, aby trochę pomóc... Oczywiście możesz również przekazać darowiznę, pieniądze lub być wolontariuszem

- napisał Mourinho na Twitterze.

Jose Mourinho zdecydował się aktywnie pomóc osobom potrzebującym. Portugalski trener Tottenhamu rozdaje żywność jako wolontariusz

Media zamieściły zdjęcie szkoleniowca w dresie, rękawiczkach i maseczce. Paczki z jedzeniem i lekarstwami przygotowywane są w ośrodku treningowym Tottenhamu w Enfield w stolicy Anglii.

W poniedziałek brytyjskie służby medyczne poinformowały, że liczba ofiar śmiertelnych epidemii wzrosła tam do 335. Najwięcej ludzi zmarło w Anglii – 303, w tym co najmniej 100 w Londynie. Liczba wykrytych zakażeń zwiększyła się do ponad 5,8 tys. Od północy z poniedziałku na wtorek wprowadzone zostały ograniczenia w wychodzeniu z domów. Starszym ludziom zalecono pozostawanie w miejscach zamieszkania w najbliższych tygodniach.

Rozgrywki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej są zawieszone. W tabeli zdecydowanie prowadzi Liverpool, a Tottenham zajmuje ósme miejsce ze stratą siedmiu punktów do czwartej Chelsea Londyn. Większość klubów rozegrała po 29 z 38 meczów

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Jose Mourinho #koronawirus

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo