Selekcja jak na rampie...

  

Przerażające wieści docierają z „kolebki demokracji europejskiej”, Wielkiej Brytanii, stawianej tylekroć za wzór nam, Irokezom z Europy Środkowo-Wschodniej. Otóż w apogeum epidemii koronawirusa National Health Service, czyli ichni NFZ, zdecydował, że od 1 kwietnia 2020 r. brytyjska służba zdrowia będzie mogła odmówić pomocy pacjentom homofobicznym, rasistowskim lub seksistowskim.

O tym, kto z nich popełnił którąś z owych wykrakanych przez Orwella myślozbrodni, będzie decydował sam, od lat już „postępowo” obrobiony, lekarz. Oznacza to ni mniej, ni więcej wykorzystanie pandemii do eliminowania ze społeczeństwa osobników uznawanych przez lewactwo za szkodliwych dla jego dalszego, burzliwie „demokratycznego” rozwoju. Przyjęcie optyki wprost z rampy oświęcimskiego obozu zagłady może zmienić „najstarszą europejską demokrację” po prostu w UK Auschwitz.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts