Robert Lewandowski przeznaczył fortunę na walkę z koronawirusem. Wiadomo do kogo trafią pieniądze

Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną Anną przeznaczyli milion euro na walkę z pandemią koronawirusa. Już wiadomo, że pieniądze trafią do polskich szpitali.

facebook.com/pg/rl9official

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Robert Lewandowski oraz jego żona Anna postanowili wesprzeć walkę z koronawirsuem. Dwa dni temu okazało się, że na ten cel przeznaczą milion euro.

Nieoczekiwanie ta informacja wywołała lawinę dziwnych komentarzy. Część internautów zastanawiała się czy te środki trafią do Polski czy do Niemiec.

Wątpliwości rozwiała Anna Lewandowska, która w mediach społecznościowych na pytanie: kto dostanie darowiznę odpowiedziała umieszczając biało-czerwoną flagę. Dziś zdradzono konkrety dotyczące wsparcia.

Cztery miliony złotych trafią do polskich szpitali jednoimiennych zajmujących się walką z koronawirusem. Pozostała część darowizny również zostanie przeznaczona na wsparcie walki z pandemią w Polsce.

Decyzja o takim rozlokowaniu środków została podjęta po konsultacji z odpowiednimi organami władzy, które koordynują walkę z koronawirusem w Polsce. W gestii władz szpitali jest wykorzystanie środków do takich celów, jakie uznają za najwłaściwsze w dzisiejszej trudnej sytuacji

- przekazał współpracownik państwa Lewandowskich cytowany przez serwis interia.pl

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni? Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni. [ENG] We are all aware of the difficulties of the situation around us. Today, we are all playing in one team. Let's be strong in this fight. If we can help someone, let's do it. We have decided to donate EUR 1 million to contribute toward the fight against coronavirus. This situation affects each of us, so we are asking you again: Follow the instructions, listen to those who know best. Be responsible? We believe that we will return to our normal life soon. We are in this together. @annalewandowskahpba #RL9 #RAL

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Robert Lewandowski #koronawirus

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo