Karać za bezmyślność

  

Zarażony koronawirusem pracownik szpitala klinicznego przy ul. Banacha w Warszawie, który na blisko dobę sparaliżował pracę tej kluczowej placówki medycznej, powinien zostać surowo ukarany przez organy ścigania.

Nie tylko zataił swój pobyt we Włoszech, lecz także po przylocie normalnie wrócił do pracy. W ten sposób na ryzyko zakażenia wirusem naraził prawie 80 osób, które muszą być teraz poddane kwarantannie. Większość z nich to personel medyczny, który w sytuacji pandemii jest na wagę złota. Takich sytuacji – jak na Banacha – jest w całej Polsce niestety więcej. Mimo że są to jednostkowe przypadki, działania wobec takich osób powinny być szybkie i bezwzględne. Nie można tolerować tak bezmyślnych zachowań i lekceważenia podstawowych zaleceń. W ten sposób naraża się na utratę zdrowia bądź życia inne osoby.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts