Przed kilkoma dniami portal Niezalezna.pl zainicjował akcję #DziękujeMyZaOdwagę. Każdy z nas może złożyć osobiste podziękowania bohaterom życia codziennego: pani w sklepie, która sprzedała nam chleb; kierowcy autobusu, który przewiózł nas bezpiecznie z miejsca na miejsce; a może lekarzowi, który pamięta o swoich pacjentach nawet w tak trudnej sytuacji?

Pamiętajmy o tym przy najbliższych spotkaniach z tymi ludźmi, miejmy dla nich dobre słowo i podziękujmy im za pracę 

 - apelował w programie #Jedziemy w TVP Info Michał Rachoń.

Jako jeden z pierwszych spotów nagrała dziennikarka Telewizji Republika Ilona Januszewska, ambasadorka naszej akcji! W nagraniu dziękuje wszystkim, którzy dziś z narażeniem życia niestrudzenie kontynuują swoją pracę.

Weź udział w akcji #DziękujeMyZaOdwagę. Ci wspaniali ludzie, każdego dnia, pracują dla nas. Na Instagramie, Facebooku czy Twitterze, wyślij im kilka ciepłych słów z podziękowaniami. Niech wiedzą, że to co robią, jest dla ciebie ważne!

- apeluje w nagraniu Januszewska.

Zachęcamy do publikowania w mediach społecznościowych własnych podziękowań - w dowolnej formie: tekstowej, zdjęć, filmów itd. - oczywiście pod hasztagiem #DziękujeMyZaOdwagę. Podziękujmy tym, którym nie brakuje odwagi do codziennej pracy, by innym żyło się lepiej.

Podziękowania, które pojawią się w sieci, będziemy zamieszczać w portalu Niezalezna.pl.

Zachęcamy do uczestnictwa w akcji i oczywiście do udostępniania tej informacji! Niech nas będzie jak najwięcej!