Totalne kalkulacje

  

Coraz więcej polityków opozycji i komentatorów jej sprzyjających żąda „natychmiastowego” przełożenia wyborów prezydenckich. Argumentują to oczywiście troską o Polaków, którzy mogliby się zarazić koronawirusem w lokalach wyborczych. Ale to tylko jedna strona medalu.

De facto opozycja zdaje sobie sprawę, że kryzys do białej kości obnażył jej niewydolność. I wie, jak Polacy tę ich miałkość oceniają – dziś Andrzej Duda ma w kieszeni zwycięstwo w I turze. To dlatego „obrońcy demokracji” chcą dziś od władz wprowadzenia… stanu wyjątkowego! Chodzi o dodatkowe trzy miesiące kampanii po jego zakończeniu. Totalni kalkulują, że wówczas będzie można do woli „zajeżdżać” umęczonego prezydenta i przekonywać, że „się nie sprawdził”. Będzie besztany za nieuchronny (światowy!) kryzys gospodarczy, wrócą hejt i dezinformacja. Liczą przede wszystkim na to, że Polacy zapomną.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts