Tym to nikt nie dogodzi

  

Niemal cała opozycja, która do kościoła nie chodzi, obłudnie wzywa do zamknięcia świątyń dla dobra Polaków. Ale jednocześnie skarżyła się od dłuższego czasu, że nie widuje prezesa PiS, który się pewnie gdzieś przed koronawirusem schował.

Kiedy wreszcie go zobaczyli, i to w dodatku ma mszy św., okazało się, że, jak to ujęła Kamila Gasiuk-Pihowicz: „J. Kaczyński… daje zły przykład, chodząc do kościoła w czasie epidemii – wielu ludzi zapatrzonych w niego, jego zwolenników, stwierdzi: skoro prezes chodzi, to znaczy, że w kościołach zagrożenia nie ma”. Życie w czasach zarazy okazuje się dla opozycji ciężkie. Nudzi się, więc biadoli w trójnasób. Brakuje im płynów do dezynfekcji. Kiedy już są – to Orlen robi je za drogo i wykańcza pewnie konkurencję. Wicepremier Gliński stukał się niepoważnie łokciem na konferencji prasowej. Kiedy to samo robią dwa tygodnie później politycy we Francji, cisza. Trzeba robić wszystkim testy. Później już nie trzeba. Za 2 mld dla TVP można wyleczyć raka. No, może teraz już nie raka, ale ile respiratorów można by kupić. Prezydent jeździ po kraju, to robi sobie kampanię. No i prezes PiS, który nigdzie nie jeździ, to po prostu się… ukrywa.
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts