Zdrowie ważniejsze od wyborów

  

Koronawirus mocno komplikuje przebieg kampanii wyborczej. Czarny scenariusz zakłada nawet przełożenie wyborów prezydenckich – ale, no właśnie, na jaki termin? Gdy sytuacja się nieco ustabilizuje czy może aż do czasu, w którym będzie dostępna szczepionka? To bardzo trudny dylemat dla rządzących.

Jedno jest pewne: kampania bez spotkań z wyborcami nie ma sensu. To kwintesencja walki polityków o demokratyczne urzędy. Jednocześnie wyborcy, szczególnie antypisowscy, ale nie tylko, mogą różnie traktować odwołanie wyborów prezydenckich, włącznie z absurdalnymi oskarżeniami o wprowadzanie dyktatorskich porządków i chęć uniknięcia porażki. Inny termin głosowania to jednak najrozsądniejsze wyjście w obecnej chwili. Najważniejsze jest zdrowie nas wszystkich, a wybory nigdzie nam przecież nie uciekną.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts