Rekolekcje dla dzieci i młodzieży w Warszawie odwołane. Nie odbędzie się też Diecezjalny Dzień Młodzieży

Jak podaje Biuro Prasowe Archidiecezji Warszawskiej, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w specjalnym komunikacie poinformował o odwołaniu rekolekcji wielkopostnych dla dzieci i młodzieży a także wielkopostnych dni skupienia dla katechetów. Odwołany został także Diecezjalny Dzień Młodzieży.

pixabay.com/pixel2013

"W związku z zagrożeniem zarażenia koronawirusem oraz decyzjami administracyjnymi wydanymi przez stosowne organy państwa Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży informuje o odwołaniu wielkopostnych dni skupienia dla katechetów w sobotę 14 marca 2020, Diecezjalnego Dnia Młodzieży w Świątyni Opatrzności Bożej dnia 4 kwietnia 2020 oraz rekolekcji wielkopostnych dla dzieci i młodzieży organizowanych w parafiach do odwołania decyzji"

- głosi komunikat wystosowany przez ks. Łukasza Przybylskiego, dyrektora Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej Warszawskiej.

Na Twitterze rzecznik warszawskiej kurii, ks. Przemysław Śliwiński, poinformował, że na inny termin zostanie przesunięte również planowane pierwotnie na przyszły czwartek spotkanie z cyklu "Myśląc z Wyszyńskim".

 

 

Źródło: archwwa.pl, niezalezna.pl

#rekolekcje #Archidiecezja Warszawska #koronawirus

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo