Patrząc na czarnego łabędzia

  

Kolejne potwierdzone przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w Polsce, część pacjentów niestety w stanie ciężkim, coraz mniej województw wolnych od infekcji – wszystko wskazuje na to, że lawina zakażeń nabiera tempa. Przywrócone kontrole na granicach. Polska stała się pierwszym europejskim krajem, który wprowadził całodobowe kontrole sanitarne. To wszystko powoli zaczyna przypominać scenariusz, jaki widzieliśmy dotąd jedynie w filmach katastroficznych.

Ale oprócz koronawirusa poważną sprawą są informacja, dezinformacja i zagubienie. Nie brakuje ludzi, którzy czują się zagubieni, skołowani, coraz bardziej zaniepokojeni – gdzie mogą szukać pomocy i informacji? W „Gazecie Polskiej” i „Codziennej” oczywiście. Nie, to nie autopromocja. Chcemy po prostu zapewnić, że w swoich tekstach korzystamy tylko ze sprawdzonych informacji i nie ma u nas miejsca na plotki, straszenie czy manipulacje. Sytuacja, która nas wszystkich spotyka, jest jednym z tych wydarzeń, o których mówi się, że są „czarnymi łabędziami”. To momenty, których nadejścia nikt się nie spodziewał, chwile, na które świat nie mógł się w pełni przygotować. Jesteśmy jednak z Państwem, niech i Państwo będą z nami.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts