Kac po 8 marca

  

Dzień Kobiet stał się od pewnego czasu „Dniem Walki o Prawa Kobiet”, okazją dla feministycznego ataku na tradycyjne normy społeczne. Przybiera to czasami formy sur-realistyczne. W Paryżu „walką o prawa kobiet” zajął się zaimportowany z Ukrainy słynny Femen.

Na placu Concorde ze czterdzieści członkiń tej organizacji roznegliżowało się w ramach akcji „oczyszczania ulic ze śmiertelnego wirusa patriarchalnego i odpierania przemocy na tle seksualnym”. W końcu o ich zdrowie musiała zadbać policja. Jednak mogą to być działania o skutkach odwrotnych od pożądanych. Jeśli przypadkowy świadek tym widokiem się rozochocił, to po powrocie do domu może się stać nie przeciwnikiem „przemocy seksualnej”, ale wręcz molestantem. Z kolei jeśli owe panie się przeziębią, to zapewne padnie podejrzenie o koronawirusa i niektóre femenki być może po raz pierwszy realnie odczują społeczny ostracyzm. Dawna, siermiężna lewica „świętowała” jednak rozumniej. W kolebce sowieckiego komunizmu 8 marca był okazją do wielkiego pijaństwa. W czasach koronawirusa takie odkażanie organizmu, zamiast wyziębiania, wydaje się korzystniejsze. Poza tym kaca da się wyleczyć, głupoty nie.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts