Odwołana konferencja w Senacie

Konferencja Praw Kobiet na Dzień Kobiet została odwołana w związku z zarządzeniem marszałek Sejmu z 6 marca w sprawie szczególnych rozwiązań porządkowych związanych z zagrożeniem zakażeniem koronawirusem - poinformował dział prasowy Centrum Informacyjnego Senatu.

Zdjęcie ilustracyjne
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

- Dział Prasowy Centrum Informacyjnego Senatu przekazuje, że Konferencja Praw Kobiet na Dzień Kobiet została odwołana w związku z zarządzeniem marszałek Sejmu z 6 marca br. w sprawie szczególnych rozwiązań porządkowych związanych z zagrożeniem zakażeniem wirusem SARS-CoV-2

 - napisano w komunikacie. 

W niedzielę w Senacie miała odbyć się "Konferencja praw kobiet na dzień kobiet". Wydarzenie organizowali wicemarszałkowie Senatu: Gabriela Morawska-Stanecka i Michał Kamiński, współorganizatorem konferencji była Fundacja Małgorzaty Rozenek.

Celem konferencji miało być przedstawienie bieżących problemów kobiet i poszukiwanie wspólnego rozwiązania problemów dotyczących m.in: spraw natury medycznej, przemocy domowej, nierówności płacowych kobiet względem mężczyzn. W wydarzeniu mieli wziąć udział obecni i byli parlamentarzyści oraz osoby związane ze światem mediów, kultury i sztuki.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#konferencja #dzień kobiet

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo