My Polacy, a wy kto?

  

Dzięki tępactwu zarówno kandydatów, jak i obsługujących ich sztabów partie antypolskie coraz bardziej obnażają swoją prawdziwą naturę, pogardę i obcość, zwracając się do nas: „wy, Polacy”.

Mogą mieć w nazwie obywatelskość czy tworzyć ze sobą „polskie” koalicje, ale wyraźnie widać, że nie podzielając z narodem jego wartości, nie potrafią nawet udawać empatii. Albowiem prawdziwa natura zmusza je mimowolnie do wyrażania sprzeciwu wobec wszystkiego, co polskie. W przypadku komuchów i PO-wskich totalniaków widać, że mają to tak zakodowane w genach, że nawet instynkt samozachowawczy nie powstrzyma ich przed głoszeniem np. chwały ubeckich morderców poprzez nazywanie Żołnierzy Wyklętych w ich święto mordercami (Zandberg) czy obroną jaruzelskich zbrodniarzy w togach (platformiany i michnikowski pseudosalon) w sytuacji, gdy 80 proc. Polaków popiera reformę wymiaru sprawiedliwości i wywalenie degenerującej sądownictwo kasty. Aż strach pomyśleć, kim byłby wybrany przez nich prezydent!
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts