Platforma sokiem pasiona

  

Nie ma w polskim internecie większego rynsztoku niż strona o skądinąd wdzięcznej nazwie „Sok z buraka”. Zdecydowanie nie bez powodu stronę dość powszechnie nazywa się „Sokiem z raka”, jako że jest ona wywarem ze wszystkiego najgorszego.

Twórcy tej medialnej strawy od kilku lat specjalizują się bowiem w najbardziej nikczemnej i paskudnej propagandzie, manipulacji i dezinformacji. Swego czasu opublikowali np. fałszywą informację, jakoby Małgorzata Wasserman miała poddać się zabiegowi aborcji. Ostatnio zaś rozsiewali plotkę o tym, że małżeństwo Andrzeja i Agaty Dudów chyliło się ku upadkowi i tylko wygrana w wyborach w 2015 r. uchroniła parę prezydencką od rozpadu. Na „Sok z buraka” nie ma mocnych. Także dlatego, że ci nienawistnicy są hojnie finansowani przez ludzi dzisiejszej opozycji – jeden z twórców wyciągnął tysiące złotych z warszawskiego ratusza, nie brakuje także informacji, że hejterzy z „Soku” pomagają w kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Co na to szefostwo Platformy Obywatelskiej? Wzrusza ramionami. – Nie mam takiej wiedzy – odparł wczoraj Borys Budka pytany o związki z hejterami. Cóż, albo kłamie, albo nie wie, co się dzieje w partii, którą kieruje.


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts