- Te same bojówki wrzeszczą, obrażają, gwiżdżą i bębnią na spotkaniach prezydenta, zakłócają ciszę ludziom przed budynkiem TVP, czy jak dziś próbują utrudnić Sebastianowi kalecie ujawnienie finansów Soku z Buraka

- napisał Samuel Pereira. 

Wrzucił także film, pokazujący jak wygląda "koczowisko" w samym sercu Warszawy. Nie wpływa to pozytywnie na estetykę miasta, dlatego dziennikarz pyta Rafała Trzaskowskiego, czy jako prezydent stolicy zamierza cokolwiek z tym zrobić.

Na zdjęciach Samuela Pereiry widać, że koczowisko sympatyków opozycji jest "urozmaicone" wieloma transparentami. Jeden z nich szczególnie przyciąga uwagę - to były premier Donald Tusk w koszulce z numerem 2025. To właśnie w tym roku odbędą się kolejne wybory prezydenckie. Czyżby Tusk był szykowany na kolejnego kandydata?

Postanowiliśmy to sprawdzić. Na transparencie jest też adres strony internetowej pod hasłem "Prezydent 2025", nawiązujący tematycznie do całego transparentu. Gdy jednak wejdziemy na tę stronę, przekierowuje ona do... strony, na której wita nas wielki plakat z wizerunkiem Szymona Hołowni. Czyżby był to ukryty przekaz?